MPT PIK

MPT PIK Dystrybutor Artykułów Spożywczych

Jesteśmy jednym z najstarszych i najbardziej doświadczonych dystrybutorów artykułów spożywczych w Polsce. Działamy na rynku od 1990 r. Zdobyte przez ten czas doświadczenie i kontakty procentują stale poszerzającą się ofertą handlową oraz liczbą zadowolonych klientów, wśród których są zarówno pojedyncze sklepy detaliczne jak i sieci handlowe.

W celu jeszcze lepszej i sprawniejszej obsługi Klienta rozpoczęliśmy sprzedaż z wykorzystaniem najnowszej dostępnej technologii w dziedzinie zbierania, przesyłania i realizowania zamówień. Nasi przedstawiciele są wyposażeni w urządzenia elektroniczne do sporządzania zamówień u Klienta, robią to w oparciu o aktualne w danej chwili stany magazynowe, a przesył gotowego zamówienia do siedziby naszej firmy następuje bezpośrednio po jego zakończeniu. Pozwala nam to pełniej i skuteczniej realizować Państwa zamówienia.
Zaplecze magazynowe MPT PIK o łącznej powierzchni 10 tys m2 spełnia wszelkie, najostrzejsze normy przechowywania żywności (HACCP). Dysponujemy własnymi środkami transportu, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym Klientom co do terminu realizacji dostawy.

W roku 1997 wraz z najlepszymi hurtowniami w Polsce utworzyliśmy Grupę MPT. Pozwoliło to na zdecydowaną poprawę warunków handlowych jak również na pokrycie obszarem działania większej powierzchni terytorium kraju.