Wykorzystujemy nowoczesne technologie.

Inwestujemy w zadowolenie klientów.

Wychodząc na przeciw rosnącym oczekiwaniom Naszych Klientów wykorzystujemy nowoczesne technologie oraz automatyzacje procesów. Cały proces obsługi klienta został zautomatyzowany pozwalając na kontrolę jego przebiegu na każdym etapie. Począwszy od odebrania zamówień z systemu mobilnego przedstawicieli terenowych aż do momentu ich realizacji klient ma możliwość weryfikacji ich statusu w systemie B2B.

Integracja z systemami mobilnymi producentów
Nasz system sprzedażowy został w pełni zintegrowany z niezależnymi systemami mobilnymi producentów. Zamówienia są agregowane i realizowane w ciągu 24h - zgodnie z harmonogramem dostaw danego klienta.
Agregacja i skuteczne planowanie spedycji wysyłek
Dystrybucja odbywa się zgodnie w wybranymi dniami dostaw klienta oraz określonych przez niego oknach czasowych a efektywne planowanie tras pozwala skrócić czas dostawy.
System zarządzania magazynem wysokiego składowania
Efektywne realizacja zamówienia klienta z wykorzystaniem mobilnych urządzeń Motorola oraz weryfikacją dat przydatnosci do spożycia. Na każdym etapie występuje kontrola. Pracujemy w modelu HCCAP.
System B2B dostępny 24/7 dla Naszych Klientów
Każdy klient może samodzielnie składać zamówienia w systemie udostępnionym 24/7 oraz kontrolować stan ich realizacji. Samodzielne kontrolowanie płatnosci efektywnie poprawia współpracę pomiędzy dystrybutorem a odbiorcą.